Portal - Szczawnica
Strona główna / Przedszkole i jego otoczenie

Przedszkole i jego otoczenie

Budynek przedszkola usytuowany jest z dala od ulicy, kilkanaście metrów powyżej znajduje się park, zwany Parkiem Górnym Szczawnicy. Dzieci korzystają z nowoczesnego placu zabaw, który jest własnością przedszkola. Różnorodny sprzęt i urządzenia „ ścieżki zdrowia” stwarzają okazję do zabaw ruchowych , terenowych i tematycznych Wokół jest dużo zieleni, spokoju i ciszy.

WYPOSAŻENIE BUDYNKU.

W przedszkolu znajduje się 5 sal . Sale są duże , jasne, wyposażone w nowoczesny sprzęt meblowy, pomoce dydaktyczne, kąciki tematyczne, zabawki W każdej sali znajduje się toaleta dla dzieci. Wyposażona w malutkie umywalki, szafeczki i indywidualne ręczniki , lusterko, kącik czystości. Wdrażamy dzieci do samodzielności podczas korzystania z toalety , częstego mycia rąk, mycia zębów po posiłkach , wietrzenia pomieszczeń, konieczności przebywania na świeżym powietrzu. W 2004 roku , zagospodarowano jedno pomieszczenie budynku na mini- salę gimnastyczną. Kładziemy bowiem szczególny nacisk na rozwój fizyczny naszych wychowanków.

Interaktywna Polska
Webmaster: PNT Studio